5.7.2025

Hei!

Nainen, 46 vuotta, Ylöjärvi, Pirkanmaa

Olen 46-vuotias nainen, joka on havahtunut lomalla siihen, että oma kaveripiiri on ajan saatossa kutistunut kovasti. Olisi kiva löytää ystävä, jonka kanssa voisi käydä erilaisissa tapahtumissa esim. museoissa, teatterissa, elokuvissa kuin terassilla.

Harrastan polkupyöräilyä, lukemista ja salilla käyntiä säännöllisen epäsäännöllisesti. Arjessa työ vie ison osan ajasta, mutta olisi myös kiva jakaa ajatuksia ystävän kanssa vapaa-ajalla.

Omat lapset ovat jo aikuisia ja sinkkuna viihdyn, joten olisi mukavaa tavata samanhenkinen ihminen, jonka kanssa voisi päivitellä maailman menoa :)

Katso myös

Hello there ! (Mies, 44 vuotta, Pirkkala)

Myself a 44 year old male, married and have a lovely child to take care of. I am here looking forward …

Hei! (Mies, 48 vuotta, Akaa)

Olen 48-vuotias mies ja tällä hetkellä elämässä on käynnissä iso muutos – meneillään oleva avioero on …

Moro! (Mies, 36 vuotta, Pirkanmaa)

Kaveri seuraa vailla 36-vuotias mies tästä Tampereen ympäristöstä. Ihan vapaa-ajalla hengailuun ja kahvitteluun …